IT Outsourcing для Інтернет-провайдерів

Інформація про послугу.

Багато Інтернет-провайдери раптово стикаються з такими проблемами як:
- кадровий голод, наприклад, коли єдиний адміністратор раптом раптово вирішив поїхати працювати в Польщу, а швидко знайти хорошого фахівця на адекватну зарплату зараз дуже важко. Або власник все тягне на своїх плечах і вже фізично не може обслуговувати мережу.
- помилки молодості, коли з-за спочатку неправильно спроектованого ядра інфраструктура важко піддається масштабування.
- хвороби росту, коли через стрімкого розвитку, виникають лаги в обслуговуванні
і т.д
Якщо проблеми з мережевим адмініструванням не дають Вам розвиватися зверніться до нас! У нас є сертифіковані люди, які розмовляють з Cisco, Juniper, Mikrotik ... на одній мові і готові присвятити частину свого часу Вам.

Ми пропонуємо:

 
Провести аудит мережі

Під аудитом комп'ютерної мережі або її інвентаризацією прийнято розуміти спосіб побудови ЛВС, перевірку того, чи правильно вона була організована, чи є збої при функціонуванні будь-яких її вузлів і чи можливі вони в майбутньому.

 
правильно налаштувати ядро

Ми допоможемо Вам налаштувати і запустити ядро в експлуатацію. Ми вміємо працювати з обладнанням таких виробників: Cisco, Juniper, Ericsson, Brocade, Extreme ...

 
правильно налаштувати агрегацію і доступ

Ми допоможемо вам з обладнанням таких вендорів: Cisco, D-Link, Edgecore, BDCOM ...

 
допомогти встановити додаткові сервіси

Вам потрібна електронна пошта, хостинг, система моніторингу, резервування, віртуалізація, VPN ... Можемо допомогти.

 
видати рекомендації по топології і обладнанню

Спираючись на зазначені провайдером показники: типи сервісів, кількість абонентів даємо рекомендації з проектування мережі і закупівлю обладнання.

 
розібратися з BGP

Повний цикл від видачі власної AS. Ми вміємо працювати з будь-яким популярним ПО і обладнанням.

 
перевірити і налаштувати білінг

Ми вміємо працювати з усіма популярними білінговими системами. Не знаєте яку вибрати - можемо порекомендувати.

 
віддалено супроводжувати те, що набудували

Ваше обладнання буде обслуговувати 365 * 24 * 7 команда висококваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи. Можете спокійно йти у відпустку.

Навіщо це провайдеру?

Не секрет, що високопрофесійні, досвідчені і сертифіковані фахівці в усіх ІТ-галузях на вагу золота. Гарного адміна дуже важко знайти. Йому потрібно платити гідну зарплату. Його потрібно періодично підучують, щоб він йшов в ногу з сучасними технологіями. І не варто забувати про те, що людина може захворіти або піти у відпустку. Тому для повноцінного обслуговування навіть невеликої мережі потрібно мінімум два таких співробітника. Зараз це досить недешеве задоволення. Крім витрат на зарплату провайдеру також буде потрібно додаткові витрати на організацію робочих місць. Доп. оренда, комунальні послуги, техніка. До речі, наші послуги на відміну від зарплат обкладаються ПДВ. Рішення, яке пропонуємо ми, дозволяє заощадити, не хворіє, не ходить у відпустку і постійно підвищує свій професійний рівень, опановуючи новими системами і технологіями. Відносини компанії і провайдера строго регламентуються договором з прописаним SLA. І такій ситуації, коли провайдер виявляється без підтримки бо прийшла повістка з військкомату або в Польщі запропонували 2500 $ не може трапиться в принципі.

Чому ми?

У 2019 ми були єдиною компанією на ринку, яка надає такого роду послуги операторам і провайдерам. Наша команда набрана з кваліфікованих системних адміністраторів, які пропрацювали багато років у провідних телеком-операторів країни. І повірте, наш колективний розум знає більше ніж будь-яка зірка Інтернет-адміністрування з обласного центру. Ми несемо відповідальність і не кинемо Вас напризволяще, а готові підтримувати. Зверніться до нас. Перед початком роботи підписується технічне завдання і якщо воно не буде виконано, то грошей ми не беремо.

50+
клієнтів
100G
DDOS
100+
Завершених проектів

Записатися на консультацію

section

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
15 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.