Про нас

Проект NOCCRAFT організований в 2019 році під егідою Інтернет-оператора Євролайн-Україна, який комбінує роздрібний і корпоративний сегмент з магістральною мережею в кількох областях країни. Ми зібрали провідних фахівців, які займаються обслуговуванням операторських мереж. За нашими плечима великий досвід підтримки проектів різного розміру: від невеликих "сільських" мереж до столичних провайдерів. Кілька проектів ми організовували самі "під ключ".

Крім системних адміністраторів в нашій команді є фахівці різного профілю: мережеві архітектори, проектанти, фахівці з корпоративного управління. Крім того у нас є великий досвід співпраці з різного роду підрядними організаціями. Ми можемо вирішувати широкий спектр завдань: від проектування і будівництва мереж, до питань легалізації, автоматизації управління, оптимізації бізнесу.

Чому ми?

У 2019 ми були єдиною компанією на ринку, яка надає такого роду послуги операторам і провайдерам. Наша команда набрана з кваліфікованих системних адміністраторів, які пропрацювали багато років у провідних телеком-операторах країни. І повірте, наш колективний розум знає більше ніж будь-яка зірка Інтернет-адміністрування з обласного центру. Ми несемо відповідальність і не кинемо Вас напризволяще. Зверніться до нас. Перед початком роботи підписується технічне завдання і якщо воно не буде виконано, то грошей ми не беремо.

20+
Клієнтів
100G
DDoS
100+
Закінчених проектів