IT outsourcing для корпоративного сектору

Навіщо потрібен IT-outsourcing на технічну підтримку інфраструктури?

Багато організацій раптово стикаються з такими проблемами як:
- кадровий голод; наприклад, коли ведучий IT-фахівець раптом раптово вирішив поїхати працювати за кордон, а швидко знайти хорошого фахівця на адекватну зарплату зараз дуже важко.
- помилки молодості; коли через спочатку неправильно спроектованої мережі, процесів і т.д. інфраструктура важко піддається масштабування.
- хвороби росту; коли через стрімкого розвитку виникають проблеми в обслуговуванні поточної інфраструктури і власний IT-відділ не може впорається з усіма завданнями.
Кадрові проблеми в IT-сфері неможливо вирішити швидко. Системний адміністратор не офіціант, що не вантажник і не кальянщик. Люди з хорошою кваліфікацією і репутацією дуже рідко трапляються на сайтах пошуку роботи і коштують дуже і дуже недешево.
Експерименти, коли замість, наприклад, трьох IT-фахівців працює один, чреваті зупинкою бізнесу і великими фінансовими втратами: зупиняються відвантаження, не ходять платежі, гинуть клієнтські бази ...
Якщо проблеми з обслуговуванням IT-інфраструктури не дають Вам розвиватися зверніться до нас! У нас є сертифіковані люди, які розмовляють з Oracle, Microsoft, IBM, Cisco, Juniper, Mikrotik ... на одній мові і готові присвятити частину свого часу Вам.
Ми можемо допомогти вирішити як поодинокі проблеми, так і повністю взяти компанію на підтримку. У нас гнучка тарифна політика розрахована на будь-який бюджет.

Ми пропонуємо:

 
провести аудит мережі

Під аудитом комп'ютерної мережі або її інвентаризацією прийнято розуміти спосіб побудови ЛВС, перевірку того, чи правильно вона була організована, чи є збої при функціонуванні будь-яких її вузлів і чи можливі вони в майбутньому.

 
правильно налаштувати ядро мережі

Ми допоможемо Вам налаштувати і запустити ядро в експлуатацію. Ми вміємо працювати з обладнанням таких виробників: Cisco, Juniper, Ericsson, Brocade, Extreme ...

 
віддалено супроводжувати те, що налаштували

Ваше обладнання буде обслуговувати 365 * 24 * 7 команда висококваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи. Можете спокійно йти у відпустку.

 
розробити документацію

У нас є в штаті фахівці, які можуть розробити проектну документацію, а також підготувати документи для державних органів.

 
видати рекомендації по топології і обладнання

Спираючись на зазначені провайдером показники: типи сервісів, кількість абонентів даємо рекомендації з проектування мережі і закупівлю обладнання.

 
побудувати автоматизацію процесів

Ми вміємо працювати з будь-яким популярним ПО і обладнанням

 
забезпечуємо резервним залізом

У нас в наявності великий набір серверів, комутаторів і маршрутизаторів, які ми можемо використовувати для гарячої заміни на підтримку клієнта.

 
здати в оренду IP-адреси

Наша компанія має статус LIRa і може здати в оренду IP-адреси, або підтримати вашу AS.

Навіщо це підприємству?

Не секрет, що високопрофесійні, досвідчені і сертифіковані фахівці в усіх ІТ-галузях на вагу золота. Гарного адміна дуже важко знайти. Йому потрібно платити гідну зарплату. Його потрібно періодично підучують, щоб він йшов в ногу з сучасними технологіями. І не варто забувати про те, що людина може захворіти або піти у відпустку. Тому для повноцінного обслуговування навіть невеликої мережі потрібно мінімум два таких співробітника. Зараз це досить недешеве задоволення. Крім витрат на зарплату підприємству також потрібно додаткові витрати на організацію робочих місць. доп. оренда, комунальні послуги, техніка. До речі, наші послуги на відміну від зарплат обкладаються ПДВ. Рішення, яке пропонуємо ми, дозволяє заощадити, не хворіє, не ходить у відпустку і постійно підвищує свій професійний рівень, опановуючи новими системами і технологіями. Відносини компанії і підприємства строго регламентуються договором з прописаним SLA.

Чому ми?

В епоху коронакрізіса і віддаленої роботи абсолютно немає різниці між наймом людини і наймом компанії, хіба що податки. До речі, ми є платниками ПДВ.
Конфіденційність гарантуємо. Перед початком робіт підписується NDA.
Ми не кинемо Вас напризволяще, а готові підтримувати. Зверніться до нас. Ціна визначається індивідуально. Перед початком роботи підписується ТЗ і якщо воно не буде виконано, то грошей ми не беремо.
проект, який існує ось уже кілька років і підтримує вже близько десятка великих компаній в різних областях України. У 2019 ми були єдиною компанією на ринку, яка надає такого роду послуги операторам і провайдерам телекомунікацій. Наша команда набрана з кваліфікованих системних адміністраторів, які пропрацювали багато років в IT-компаніях країни. І повірте, наш колективний розум знає більше ніж окремо взятий фахівець навіть з крутим резюме

50+
клієнтів
100G
DDOS
100+
закінчених проектів

Записатися на консультацію

section

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.